Shooting Champion نام یک بازی تیراندازی جذاب و سرگرم کننده از دسته بندی ورزشی میباشد که در مارکت اندروید به صورت رایگان منتشر شده است.

در بازی Shooting Champion شما به عنوان یک تیرانداز حرفه ای باید نشانه گیری و شلیک کنید. اسلحه های متنوعی در اختیار شماست که میتوانید از تیراندازی با آنها لذت ببرید. اسلحه هایی مانند تیر و کمان، انواع تفنگ ها و…. دقت در این بازی از فاکتور های مهم و اصلی میباشد زیرا برای شلیک باید نهایت دقت و تمرکز خود را استفاده کنید تا یک نشانه گیری و شلیک بی نقص داشته باشید و دقیقا به هدف بزنید. با رد کردن مراحل و سطوح مختلف که رفته رفته سخت تر خواهند شد، شما امتیاز کسب خواهید کرد. همچنین به صورت روزانه پاداش دریافت میکنید. میتوانید از فروشگاه بازی اسلحه و تجهیزات خریداری کنید تا در مراحل پیش رو به شما کمک کنند.

دانلود Shooting Champion 1.1.7 - بازی قهرمان تیراندازی برای اندروید + مود

بازی Shooting Champion به دوستداران رشته ورزشی تیراندازی پیشنهاد میشود. بازی در مکان های مختلفی اجرا خواهد شد که میتواند ساعت ها و روزها شما را سرگرم کند. برای کسب رتبه قهرمانی با سایر بازیکنان رقابت کنید.

بازی Shooting Champion توانسته امتیاز ۴٫۴ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند و اکنون ما در اندرویدکده جدیدترین نسخه آن را به همراه نسخه مود برای شما منتشر کرده ایم. آن را به دوستان خود معرفی کنید.