Bike Racer 2018 1.2 نام یکی از جذاب ترین و بهترین بازی های شبیه سازی اندروید است، که برای افراد بالای ۷ سال طراحی شده است. شما بعنوان یک موتور سواری حرفه ای وارد بازی می شوید، باید در مسابقات موتورسواری شرکت کنید و موانعی که پیش رو دارید را پشت سربگذارید، حواستان را جمع کنید که چالش هایی را که با آنها روبه رو هستید را به خوبی رد کنید و به سطوح بالاتر بروید. در تمام مدت بازی یک پلیس نامحسوس عملکرد شما را تحت نظر دارد و با کوچکترین خلاف راهنمایی و رانندگی شما را جریمه می کند.

دانلود Bike Racer 2018 1.7 - بازی مسابقات موتورسواری 2018 اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Grace Games Studio برای دستگاه های اندرویدی ۴٫۰٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک بی نظیر سه بعدی این بازی جذابیت آن را چندیدن برابر کرده و همچنین صداگذاری خیلی خوب آن باعث جذابیت آن شده، بازی تا به امروز توانسته است امتیاز خوب ۴٫۳ از۵ را بدست آورد.

بازی مسابقه ای Bike Racer 2018 رایگان بوده و براحتی در دسترس همگان قرار دارد. از ویژگی های خوب آن بازی بصورت آفلاین است و اینکه شما در هر زمان و مکانی می توانید آنرا اجرا کنید اما جالب است بدانید که بازی بصورت آنلاین و گروهی نیز قابل اجرا است و شما می توانید با دیگر کاربران در سرتاسر جهان به رقابت بپردازید. اگر از طرفداران بازی های مسابقه ای و شبیه سازی هستید بدون شک از این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.