The Hobbit : Gold Miner یکی از جذاب ترین بازی های کژوال اندروید است. این بازی برای افراد بالای سه سال ارئه شده است. شما باید تلاش کنید که طلاهای موجود در بازی را بدست آورید و امتیازات بیشتری برای خود کسب کنید. فراموش نکنید که شما در طول بازی باید تنها طلاها و الماس ها را جمع آوری کنید تا بتوانید امتیازات مورد نظر را کسب کرده و به مرحله ی بعدی بروید. توجه داشته باشید هرچه امتیازات بیشتری را کسب کنید می توانید از امکانات بیشاری در طول بازی برخوردار شوید.

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی VaMi Studio برای تمامی دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافک و محیط بازی بقدری جذاب و ساده است که این بازی را جزو سری بازی های اعتیاد آور قرار داده است و براحتی می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم نگه دارد. لازم به ذکر است  که بازی مذکور تا به امروز بیش از ده هزار بار توسط کاربران در سراسر جهان دانلود و اجرا شده است.

دانلود The Hobbit : Gold Miner 1.0.3 - بازی اعتیادآوری معدنچی طلا اندروید

 از ویژگی های خوب بازی The Hobbit : Gold Miner می توان به رایگان بودن آن اشاره کرد و همچنین اینکه بازی رایگان می باشد و شما در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید. اگرشما از طرفداران بازی های کژوال هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.  مطمعن هستید که می توانید تمامی مراحل را بعنوان یک معدنچی پشت سر بگذارید؟