Real Driving: Ultimate Car Simulator یکی از بازی های جذاب و واقع گرایانه ی اندرویدی است. که برای تمامی سنین مناسب می باشد. داستان بازی از این قرار است که شما با بسیاری از ماشین های آفرود و لوکس رو به رو هستید که می توانید یکی از واقع گرایانه ترین بازی های اندروید را با آنها تجربه کنید، لذت رانندگی در خیابان های شهر و جاده های خارج شهر را تجربه کنید و از طرفی شما می توانید با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار دارند اتومبیل خود را شخصی کنید و آن را طبق سلیقه ی شخصی طراحی کنید.

دانلود Real Driving : Ultimate Car Simulator 0.13 - بازی شبیه ساز رانندگی اندروید

این بازی منحصربفرد توسط استودیوی بازی سازی Atahan Sir برای دستگاه های اندرویدی ۴٫۴ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است و تا به امروز بیش از ۴ هزار بار توسط  کاربران در سراسر دنیا دانلود شده است و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۷ از ۵ را به دست آورد. همانطور که گفته شد محیط بازی بسیار واقع گرایانه طراحی شده  و از جلوه های طبیعی زیادی برخوردار است که خود این مسئله می تواند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد.

بازی شبیه سازی Real Driving: Ultimate Car Simulator رایگان بوده و برای اجرا نیازی به اینترنت ندارد، شما در هر زمان و مکانی که بخواهید می توانید آن را اجرا کنید. فرامش نکنید که شما می توانید در مکان های آزاد رانندگی کنید و تنها با کنترلرهای لمسی اتومبیل خود را کنترل کنید. اگر شما از طرفداران بازی های مسابقه ای هستید بی شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.این بازی محدودیت سنی ندارد و تمامی افراد بالای ۳ سال می توانند از آن استفاده کنند.