Piggy Boom نام یکی از زیباترین بازی های پازلی اندروید است. در این بازی شما باید یک جزیره ی رویایی طبق سلیقه ی خود بسازید، باید شروع به ماجراجویی کنید تا بتوانید مکان های جدید را کشف کنید، در فضای بازی یک گوی گردان وجود دارد که شما با هربار فشار دادن آن ، می توانید ویژگی های جدیدی را بدست آورید. فراموش نکنید که هرچه به مراحل بالاتر می روید شرایط برایتان سخت تر خواهد شد و شما باید توانایی های خود را افزایش دهید.

این بازی جذاب و دوست داشتنی توسط استودیو بازی سازی FENIXS طراحی و به صورت رایگان برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۳ به بالا منتشر شده است و تا به امروز بیش از میلیون ها بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود شده و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۷ از ۵ را به دست آورد. گرافیک و محیط بازی بسیار جذاب و دوست داشتنی است و محیط بازی نیز خیلی ساده طراحی شده بطوریکه شما براحتی می توانید در جریان بازی قرار بگیرید.

دانلود Piggy Boom 3.2.0 - بازی جذاب بوم پیگگی اندروید

بازی Piggy Boom دارای ویژگی هایی از قبیل رایگان بودن و آفلاین بودن است اما یکی از ویژگی های قابل توجه آن دعوت از دوستان خود به بازی می باشد، همانطور که گفته شد این بازی آفلاین بوده و شما در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های پازلی هستید بی شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که به کمک حیوانات خانگی جزیره ی مورد علاقه ی خود را طراحی کرده و آن را بسازید؟