Impossible Bus Mega Ramp از سری بازی های شبیه سازی اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرا از این قرار است که شما  با یک تجربه ی رانندگی متفاوت روبه رو هستید از بین اتوبوس هایی که در اختیار شما هستند یکی از آنها را انتخاب کنید و به رقابت بپردازید، شیب مسیری که در حال طی کردن آن هستید بسیار تند است و شما باید مراقب باشید که از مسیر خارج نشوید. باید ماشین های دیگر را پشت سر بگذارید و پاداش های زیادی دریافت کنید.

دانلود Impossible Bus Mega Ramp 1.1 - بازی رانندگی با اتوبوس اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی MTS Free Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۵٫۰ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک فوق العاده زیبا سه بعدی و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت آن شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را بدست آورد. از ویژگی های خیلی خوب بازی مذکور می توان به نشان دادن بازی در زاویه های مختلف اشاره کرد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Impossible Bus Mega Ramp می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های شبیه سازی هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.