Days 2 Die از سری بازی های استراتژیک اندروید است که برای افراد بالای ۱۸ سال طراحی شده است. ماجرا از این قرار است که زامبی ها تمام جهان را به تسخیر خود در آورده اند و تنها شما و تعدادی افراد دیگر توانسته اید از دست آنها جان سالم به در ببرید، اما این پایان قضیه نیست زیرا آنها مخفیگاه شما را پیدا کرده اند و در حال آمدن به سمت شما هستند. بهتر است از تمامی امکانات و قدرت خود برای جلوگیری از نفوذ آنها به مخفیگاه خود استفاده کنید زیرا اگر وارد مخفیگاه شما شوند دیگر نمی توانید از دست آنها جان سالم به در ببرید. پس تا می توانید قلمرو خود را در مقابل آنها حصار کشی کنید و مانع  ورود آنها به قلمرو خود شوید. از تمامی سلاح های قدرتمند و کشنده برای نابودی آنها استفاده کنید و به انها اجازه ندهید که حتی به قلمرو شما نزدیک شوند.

دانلود Days 2 Die 1.24.0 - بازی استراتژی روز مرگ 2 اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Betterfun Limited برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۰٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت آن شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۲ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Days 2 Die می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اما شما برای اجرای بازی مذکور نیاز به اتصال اینترنت دارید. اگر شما از طرفداران بازی های استراتژیک هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که باز امبی ها مبارزه کنید و جان خود را نجات دهید؟