bomby.io نام یکی از بازی های فوق العاده ی اندرویدی است، جزو بازی های رقابتی می باشد که برای افراد بالای ۳ سال طراحی و برای دستگاه هایی با اندروید۴٫۴ به بالا بصورت رایگان منتشر شده است. ماجرا از این قرار است که شما باید به همراه یک اموجی به یک سفر ماجرایی بروید، مسیر پر پیچ و خمی را پیش رو دارید و باید سعی کنید که با هیچ یک از موانعی که بر سر راه شما قرار دارند برخورد نکنید و در طول مسیر تمامی سکه ها و جواهرات را بدست آورید تا بتوانید هم امتیازات خود را افزایش دهید و اینکه بتوانید سطح بازی و قدرت خود را ارتقا دهید.

دانلود bomby.io 1.0.6 - بازی رقابتی اندروید

حواستان را جمع کنید زیرا بمب های زیادی مخفی شده اند که باید از میان آنها عبور کنید. تنها رمز موفقیت شما در این بازی تمرکز و سرعت العمل شما است. بخاطر داشته باشید در طول بازی یک نقشه در اختیار شماست که در تمام مدت راهنمای شماست. حواستان را جمع کنید که با بمب ها برخورد نکنید و تمامی جواهرات را شناسایی کنید که بتواند آنها را جمع آوری کنید

این بازی جذاب که بصورت رایگان ارائه شده و بصورت آفلاین قابل اجرا است تا به امروز طرفداران زیادی را پیدا کرده و توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را بدست آورد. بازی bomby.io که جزو سری بازی های اعتیاد آور نیز دسته بندی شده ، دارای گرافیک فوق العاده و صداگذاری هیجان انگیزی است و اینکه محیط بازی بسیار ساده طراحی شده و شما براحتی می توانید در جریان بازی قرار بگیرید. چه کسی برنده ی این سفر هیجان انگیز است؟