Wild Fishing از سری بازی های کژوال اندروید است که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که شما باید در مکان های مختلف بوسیله ی ابزار های مختلف ماهیگیری کنید و پس از آنکه صید خوبی داشتید باید ماهی های خود را بفروش برسانید و با سکه هایی که بدست می آورید ابزار ماهیگیری خود را ارتقا دهید و از بروز ترین ابزار برای ماهیگیری خود بخرید، هرچه سکه های بیشتری را بدست بیاورید سرعت و قدرت شما برای ماهیگیری بیشتر خواهد شد.

دانلود Wild Fishing 2.1.0 - بازی شبیه ساز ماهیگیری اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازیCreation Game Studio برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۲٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت بازی شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۰۱۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های کژوال هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که به یک ماهیگیری پر از هیجان بروید؟