Thrill Rush از سری بازی های مسابقه ای اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرای از این قرار است که شما در یک شهربازی هستید و باید از تمامی وسایل بازی آنجا استفاده کنید و لذت کافی را ببرید. ما می توایند برای هر مرحله از شخصیتی مختلف با لباسی به دلخواه کنید استفاده کنید و در شهربازی بازی کنید و از بیش از ۴۰ قطار متفاوت استفاده کنید و لذت کافی را ببرید. این بازی جذاب در حقیقت قسمت دوم بازی Uphill Rush است.

دانلود Thrill Rush 1.4.3 - بازی مسابقه ای هیجان انگیز اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی Spil Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۲ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و جذاب بازی مذکور جذابیت آن را چندین برابر کرده، بطوریکه تا به امروز بیش از ۱میلیون بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۴ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Thrill Rush می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های استراتژیک هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که یک روز پر از هیجان را در شهربازی تجربه کنید؟