Offroad G-Class 2018 نام یکی از منحصر بفرد ترین و سرگرم کننده ترین بازی های شبیه سازی اندروید است. شما در یک محیط طبیعی با بهترین ماشین های آفرود و لوکس وارد بازی می شوید و باید در محیط های مختلف به رانندگی بپردازید تا بتوانید امتیاز کسب کنید. می توانید برای به چالش کشیدن خود رانندگی در مسابقات گروهی را تجربه کنید و امتیازات بیشتری به دست آورید، همچنین شما می توانید زاویه ی دوربین را تغییر داده و از تمامی زوایا محیط خود را کاملا بسنجید. شما می توانید در ۴ حالت مختلف بازی اجرا کنید. اما این نکته ی مهم را فراموش نکنید که اگر هریک از قوانین راهنمایی و رانندگی را اجرا نکنید جریمه خواهید شد!

دانلود Offroad G-Class 2018 1.7 - بازی شبیه سازی آفرود اندروید

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Oppana Games برای تمامی دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است و تا به امروز میلیون ها بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود شده است و همچنین توانسته امتیاز خوب ۴٫۴ از ۵ را به خود اختصاص دهد. بازی مذکور بخاطر گرافیک خیلی خوب و جلوه های تصویری که دارد جزو بازی های اعتیاد آور بحساب می آید زیرا براحتی می تواند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد.

بازی Offroad G-Class 2018 دارای ویژگی هایی از قبیل رایگان بودن و اجرای آفلاین می باشد و شما بدون نیاز به اینترنت در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید اما توجه داشته باشید که پس از نصب باید فایل دیتای بازی را دانلود کرده و سپس می توانید آن را بصورت آفلاین اجرا کنید. اگر از طرفداران بازی های مسابقه ای و شبیه سازی می باشید بی شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که یک رقابت اتومبیلرانی واقع گرایانه را تجربه کنید؟