Fury Roads Survivor یا بازمانده جاده های خشم یک بازی جذاب رقابتی از استودیوی بازی سازی Tiny Games Srl میباشد که به صورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده است. در این بازی شما باید رانندگی یک ماشین جنگی را در دنیای آخر الزمان انجام دهید. این کار با کنترلر های لمسی صفحه دستگاه اندرویدی شما انجام میشود.

دانلود Fury Roads Survivor 2.1.1 - بازی بازمانده جاده های خشم برای اندروید + مود

ماشین خود را در ابتدای بازی انتخاب میکنید و در طی بازی میتوانید مهارت های آن را ارتقا دهید. رانندگی در بازی Fury Roads Survivor به صورت نامحدود و بی نهایت است.ولی تنها رانندگی نیست! عده ای به دنبال شما هستند. شما باید با آنها مقابله کنید. آن ها به دنبال سوخت و گوشت شما هستند. از خود در برابر آنان دفاع کنید. این کار فقط از یک دیوانه بر می آید. آیا شما به اندازه کافی دیوانه هستید؟ در این راه یا موفق میشوید و یا می میرید.

مهارت های رانندگی خود را نشان بدهید و در تپه ها و جاده ها با انجام حرکات آکروباتیک دشمنان خود را به چالش بکشید. ده ها مدل از وسیله نقلیه با قابلیت های منحصر به فرد وجود دارد که میتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

بازی Fury Roads Survivor را به همراه نسخه مود برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم و اکنون میتوانید با دانلود کردن آن از این بازی سرگرم کننده لذت ببرید.