Sniper 3D Gun Shooter نام یک بازی پرطرفدار و جذاب از دسته بازی های اکشن میباشد که توسط تیم بازی سازی Fun Games For Free و با گرافیک عالی در مارکت اندروید منتشر شده است. در این بازی شما باید با کنترل شخصیت اصلی مامویت ها و چالش های متنوع را پشت سر بگذارید. کمک به کشور خود در رقابت عظیم هسته ای، انفجار هلی کوپتر، کشتن زامبی ها، نجات گروگان ها و …. از وظایف اصلی شما در این بازیست. محیط های متنوعی برای تیراندازی وجود دارد مانند سواحل زیبا و خیابان های شهرهای بزرگ که بازی را برای شما جذاب تر میکند.

دانلود Sniper 3D Gun Shooter 2.16.24 - بازی تفنگ تک تیرانداز برای اندروید + مود

با خرید اسلحه های گوناگون و یا ارتقای قابلیت های اسلحه خود به اهداف شلیک کنید و ماموریت ها را با موفقیت پشت سر بگذارید. پس از هر ماموریت شما سکه ها و الماس هایی دریافت خواهید کرد که میتوانید در طی بازی از آنها به نفع خود استفاده کنید. میتوانید بهترین اسلحه های اسنپیر، تفنگ ساچمه ای یا تپانچه هایی که در این بازی وجود دارد و دارای محدوده، دامنه، ثبات و زوم بهتر هستند را با الماس های بدست آمده خودتان خریداری کنید!

پس بازی Sniper 3D Gun Shooter را دانلود کنید و تیراندازی در محیط های مختلف را تجربه کنید. در شلیک خود دقیق باشید تا ماموریت هایتان بدون نقص تمام شود.

این بازی جذاب با گرافیک ۳d میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند و ما اکنون جدیدترین نسخه آن را به همراه نسخه مود برای شما به اشتراک گذاشته ایم. شما میتوانید تنها با یک کلیک فایل نصبی این بازی را از سرورهای اندرویدکده دانلود کنید و لذت ببرید.