بازی موبایل Candy Cube Blast یک بازی جذاب و جدید در سبک بازی های پازلی است که توسط استودیوی بازی سازی Free Puzzle Factory برای سیستم عامل اندروید طراحی و منتشر شده است. این گیم پلی اندرویدی توانسته مورد توجه بسیاری از کاربران قرار بگیرد و امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را در گوگل پلی به خود اختصاص دهد. بازی با گیم پلی اعتیاد آور و گرافیک عالی خود پیشنهاد مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت می باشد.

دانلود Candy Cube Blast 1.3.9 - بازی انفجار مکعب آب نباتی اندروید

مانند سایر بازی های Match3 لازم است حداقل سه آیتم یک شکل را کنار هم قرار دهید و با کنار هم قرار دادن آن ها امتیاز جمع کنید. این بار شکلات های خوشمزه و رنگارنگ در قالب بلوک های رنگی کنار هم قرار گرفته اند و باید با ترکیب و خرد کردن آنها امتیازات بالا کسب کنید. بلوک های مناسب را کنار هم قرار دهید و مکعب های رنگی را با مهارت کافی خرد کنید و قدرت های جدید و هیجان انگیز را ایجاد کنید. هر چقدر که سرعت عمل بالایی برای حذف بلوک ها و آزاد کردن شکلات ها داشته باشید می توانید به سرعت وارد مراحل بالاتر بازی شوید.

اگر از علاقه مندان و طرفداران این سبک از بازی های پازلی که دارای مراحل مختلف اند می باشید وب سایت اندروید کده به شما Candy Cube Blast را پیشنهاد می کند. بازی برای افراد بالای ۵ سال مناسب است و نیاز به اندروید ۴٫۱ به بالا دارید و با ثبت رکورد های جدید با سایر بازیکنان جهانی رقابت کنید.