Spellsouls Duel of Legends یکی از بی نظیرترین بازی اکشن اندروید است. شما وراد یک محیط اساطیری می شوید و باید با دشمنان بجنگید و وارد نبرد های پی در پی شوید. پس به پایگاه های دشمن حمله کنید و آنها را از بین ببرید. باید سعی کنید که بیشترین امتیاز ممکن را بدست آورید تا به بالاترین عنوان بازی دست پیدا کنید. همچنین چالش های زیادی را از پیش روی خود بردارید و تمامی دشمنان را از بین ببرید تا پیروز میدان شوید.

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Nordeus برای تمامی دستگاه های اندرویدی ۴٫۱ به بالا طراحی و منتشر شده است و تا به امروز توانسته طرفداران زیادی را در سرتاسر جهان به خود اختصاص دهد. گرافیک سه بعدی و محیط فوق العاده واقع گرایانه ی این بازی جذابیت بازی را چندین برابر کرده است، بطوریکه ساعت ها شما را سرگرم نگه می دارد. جلوه های صوتی بازی نیز بسیار مهیج و فوق العاده می باشند.

دانلود Spellsouls Duel of Legends 1.12.0 - بازی اکشن دوئل افسانه ها اندروید

بازی Spellsouls Duel of Legends  هم بصورت تک نفره و آفلاین قابل اجرا است و هم بصورت گروهی و آنلاین شما می توانید با دیگر کاربران در سرتاسر جهان به رقابت بپردازید. از ویژگی های بارز بازی مذکور می توان به رایگان بودن آن اشاره کرد و اینکه براحتی برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود. اما یک نکته را  فراموش نکنید که سطح خشونت بازی بسیار بالاست و برای کودکان پیشنهاد نمی شود. همانطور که اشاره کردیم بازی آفلاین بوده و شما در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید. آماده اید که برای مباررزه با نیروهای اهریمنی وارد میدان نبرد شوید؟