Deep Sea Fishing Mania Games از سری بازی های کژوال اندروید است که برای افراد بالای ۳ سال طراحی شده است. ماجرا از این قرار است که شما با یک پنگ.ئن زیبا همراه می شوید و با او برای صید ماهی های مختلف به دریا می روید و بیش از نوع ماهی متفاوت را صید کنید و آنها را به آکواریوم خود اضافه کنید تا آکواریوم زیباتری داشته باشید. هرچه ماهی های بیشتری را صید کنید و امتیازات بیشتری را بدست آورید، می توانید سطح بازی را ارتقا دهید و از ویژگی های بیشتری در طول بازی استفاده کنید. همچنین با کمک تجهیزات پیشرفته تر میتوانید ماهیگیری عالی داشته و گنج های طلای زیادی کسب کنید.

دانلود Deep Sea Fishing Mania Games 2.4 - بازی جذاب ماهیگیری اندروید

این بازی جذاب و منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی BubbleBee برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. گرافیک زیبا و فوق العاده جذاب و صداگذاری مهیج بازی باعث چند برابر شدن جذابیت آن شده است. بطوریکه تا به امروز بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خوب ۴ از ۵ را بدست آورد.

از دیگر ویژگی های بازی جذاب Deep Sea Fishing Mania Games می توان به رایگان بودن و در دسترس بودن آن اشاره کرد و اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می توانید بازی را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های کژوال هستید بدون شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که یک ماهیگیری جذاب و هیجان انگیز را تجربه کنید و آکواریوم خود را زیباتر کنید؟