Stone Skimming یکی از بازی های چالش برانگیز و آرکید اندرویدی است. داستان بازی از این قرار است که شما باید سنگ ها را به دور ترین نقطه ی ممکن پرتاب کنید و بیشترین امتیاز را بدست آورید، هنگامی که سنگ ها را پرتاب می کنید ، می توان با کشیدن انگشتان خود برروی صفحه نمایش دستگاهتان موانعی که برسر راهتان هستند را از بین ببرید تا سنگی که پرتاب کرده اید به نقطه ی دورتری پرتاب شود. پس از آنکه امتیازات و پول های زیادی را بدست آوردید قادر خواهید بود مهارت ها و توانایی ها و همچنین قدرت خود ا در پرتاب سنگ ها افزایش دهید و همچنین از سنگ های جدید تری استفاده کنید.

بازی جذاب Stone Skimming توسط استودیوی بازی سازی lite green game برای تمامی دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۵از ۵ را به خود اختصاص دهد و طرفداران زیادی را در سرتاسر جهان بدست آورد. گرافیک و محیط بازی بسیار ساده و جذاب طراحی شده است و شما براحتی می توانید در جریان بازی قرار بگیرید.

دانلود Stone Skimming 1.5 - بازی ورزش شنا برای اندروید

از ویژگی های خیلی خوب این بازی می توان به رایگان بودن آن و همچنین آفلاین بودن آن اشاره کرد پس شما در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید، اما اگر شما می خواهید خود را بیشتر به چالش بکشید ، می توانید بصورت آفلین تمرین کنید و پول های زیادی را بدست آورید و مهارت های خود را ارتقا دهید و پس از آنکه حسابی حرفه ای شدید با دوستان خود به صورت آنلاین به رقابت بپردازید. اگر شما از طرفداران بازی های آرکید هستید بی شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.