Tetrun: Parkour Mania نام یک بازی رقابتی یا آرکید میباشد که توسط استودیوی بازی سازی Cableek Games در مارکت اندروید منتشر شده است و توانسته امتیاز عالی ۴٫۸ از ۵ را توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان کسب کند.

در بازی Tetrun: Parkour Mania شما کنترل و هدایت شخصیت اصلی بازی را بر عهده دارید. او عاشق پارکور است و میخواهد مهارت های خود را در این زمینه در خیابان های شهر به نمایش بگذارد. او باید از موانع عبور کند و از روی آنها بپرد.  پس به او کمک کنید. این کار برای شما سکه و امتیاز به همراه خواهد داشت. با سکه های به دست آمده میتوانید ظاهر خود را در بازی سفارشی کنید. مهارت های پارکور را به نمایش بگذارید و با دوستان خود رقابت کنید.

دانلود Tetrun: Parkour Mania 0.9.28 - بازی آرکید پارکور برای اندروید + مود

اگر شما از علاقه مندان به ورزش پارکور هستید بازی Tetrun: Parkour Mania را دانلود کنید و از این تجربه بینظیر لذت ببرید. میتوانید استایل خود را که شامل لباس و چهره و مدل مو میباشد را از بین آیتم های موجود انتخاب کنید. این کار باعث میشود که بازی از حالت خسته کننده خارج شود. بازی Tetrun: Parkour Mania را به دوستان خود معرفی کنید و آنهارا به این بازی جذاب و سرگرم کننده دعوت کنید.