Harry Potter: Hogwarts Mystery نام این بازی جذاب ماجراجویی میباشد که توسط تیم Jam City, Inc. و به صورت رایگان برای دستگاه های اندرویدی شما منتشر شده و توانسته امتیاز ۴٫۴ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند.

در بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery شما برای شرکت در کلاس های هاگوارتز انتخاب شده اید. کلاس های این دانشکده مربوط به جادوگری و استفاده از معجون های جادویی و چیز های مشابه این است. پس از آموزش شما شروع میکنید به کاوش اتاق های اسرار آمیز، دوئل با رقیبان و حل ماجرا های مرموز که به شما محول شده است.

دانلود Harry Potter: Hogwarts Mystery 5.7.1  - بازی ماجراجویی هری پاتر برای اندروید

در طول بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery، شخصیت های جدید، جادوها، معجون ها و مکان ها را آنلاک کنید و از مهارت های جادویی خود برای بررسی رمز و راز در هاگوارتز استفاده کنید. از دوستان و همکارانتان برای کشف داستانی جدید که در آن برادر شما ناپدید شده کمک بگیرید.

از مهارت های جادویی خود برای حل داستان ها و از بین بردن رقیبان خود استفاده کنید. همچنین میتوانید با آنلاک کردن مهارت های جدید، شخصیت خود را قدرتمندتر کنید تا در مقابله با دشمنان نیرومندتر ظاهر شوید و شکست نخورید. نشانه های مشکوک را دنبال کنید و از این ماجراجویی عجیب و جالب لذت ببرید.

بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery را دانلود کنید و آنرا به دوستان خود معرفی کنید.