بازی Westworld دنیای غرب یک بازی زیبا در سبک بازی های ماجراجویی و شبیه ساز است که توسط استودیو معروف بازیسازی Warner Bros. International Enterprises برای علاقه مندان به این سری از بازی ها عرضه و منتشر شده است. این گیم پلی اندرویدی برای نسخه های ۴٫۴ و بالاتر طراحی شده و در مدت زمان کمی بیش از ۵۰۰,۰۰۰ میلیون بار دانلود شده است.
بازی بر اساس سریال پرطرفدار وست ورلد ساخته شده است که شما را وارد دنیای جدید از بازی های اندرویدی می کند و برای مخاطبان بالای ۱۶ سال مناسب است. شما به عنوان شخصیت اصلی بازی و یک کارآموز در دنیای غرب تمام جنبه های عملیات را یاد میگیرید.
دانلود Westworld 1.12 - بازی شبیه ساز دنیای غرب اندروید
می توانید پارک خود را بسازید و آن را تحت کنترل داشته باشید و به کمک آن از بسیاری از خواسته های انسانی مهمانان خود لذت ببرید. تمام تلاشتان را به کار بگیرید تا به عنوان یک نیرو ثابت در بازی حضور داشته باشید.گرافیک به کار رفته در بازی از کیفیت نه چندان عالی بر خوردار است اما مراحل زیاد و بدون تکرار آن و همچنین صداگذاری مهیج اش باعث شده تا به راحتی ساعت ها سرگرم بازی شوید و نهایت لذت را ببرید.
اگر از علاقه مندان و طرفداران، سبک بازی های اکشن هستید وب سایت اندروید کده به شما Westworld را پیشنهاد می کند و امیدواریم که پیشنهاد ما اوقات فراغت خوبی را برایتان رقم بزند.