Football Fred نام یکی از جدیدترین بازی های ورزشی اندروید است. شما بعنوان سرمربی تیم فوتبال وترد بازی می شوید و باید تیم فوتبال مورد علاقه ی خود را بسازید، شما می توانید ترکیب بازیکنان و توانایی های آنها را انتخاب کنید و همچنین یک استراتژی خاص برای تیم خود طرح ریزی کنید و با تمریناتی که به بازیکنان تیم خود می دهید قدرت بدنی آنها را افزایش دهید، فراموش نکنید که در طول بازی با چالش های زیادی روبه رو هستید شما باید با تیم خود قهرمان جام های متعددی شوید پس تمام تلاش خود را بکنید که قوی ترین و حرفه ای ترین تیم ممکن را آماده کنید و وارد زمین شوید.

دانلود Football Fred 160 - بازی وزرشی بدون دیتای اندروید

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Dedalord برای دستگاه های اندرویدی۴٫۴ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است و با اینکه زمان زیاد از مدت انتشار این بازی نمیگذرد اما هزاران بار توسط کاربران دانلود و توانسته امتیاز خوب ۴ از ۵ را بدست آورد. گرافیک و محیط بازی بسیار جذاب و واقع گرایانه طراحی شده است بطوریکه می تواند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد و شما براحتی می توانید در جریان بازی قرار بگیرید.

دانلود Football Fred 160 - بازی وزرشی بدون دیتای اندروید

بازی Football Fred دارای ویژگی های خاصی از قبیل  شرکت در مسابقات PVP  و بدست آوردن امتیازات و امکانات بیشتر برای بازیکنان و همچنین ارتقا و جمع اوری بازیکنان دارد. بازی مذکور رایگان بوده و از طرفی برای اجرا نیازی به اینترنت ندارد و شما در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید. اگر شما از طرفداران بازی های ورزشی هستید بی شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد. آماده اید که بعنوان سرمربی خبره یک تیم حرفه ای بسازید و وارد زمین شوید؟