Gibbets: Bow Master یک بازی مهیج از دسته بازی های آرکید می باشد که توسط تیم بازی سازی HeroCraft Ltd. ساخته و در مارکت اندروید منتشر شده و شما در این بازی نقش استاد کماندار را ایفا خواهید کرد که برای نجات افراد بی گناه در تلاش است.

در بازی Gibbets: Bow Master افراد بی گناهی دستگیر شده و سرشان بالای دار است. شما با تیر و کمان خود باید سعی کنید که طناب متصل به دار آنها را پاره کنید تا آنها نجات پیدا کنند. ولی در انجام این کار مدت زمان محدودی دارید. زیرا تا قبل از اینکه قربانیان نفس آخرشان را بکشند باید نجاتشان دهید. پس در این بازی دقت و سرعت عمل فاکتورهای مهمی هستند. دقت برای نشانه گیری بدون نقص و سرعت عمل برای تیراندازی هرچه سریعتر قبل از اینکه جانشان را از دست بدهند.

دانلود Gibbets: Bow Master 2.5.5 - بازی آرکید جالب استاد کماندار اندروید

شما استاد کماندار هستید پس دقت کنید که به جای طناب به سر به دار تیراندازی نکنید. در مراحل اولیه بازی Gibbets: Bow Master شما تعداد کمی را باید نجات دهید ولی در سطوح بالاتر تعداد سر به داران بیشتر شده و سرعت شما نیز به مراتب باید بیشتر شود.کنترل سرعت تیراندازی خود را در دست بگیرید تا مراحل را با موفقیت طی کنید و امتیاز کسب بیشتری حاصل شود.