Baby Shark RUN 3 از سری بازی های آرکید و جذاب و دوست داشتنی اندروید است. داستان بازی از این قرار است که شما بعنوان مربی راهنمای یک بچه کوسه  وارد بازی می شوید و به او کمک کنید تا بتواند ستون های زیر آب را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد بدون اینکه به آنها برخورد کند. در بین هر ستون یک شکاف وجود دارد که شما باید به بچه  کوسه کمک کنید که از بین این شکاف ها عبور کند و این کار تنها با لمس صفحه نمایش انجام می شود.
این بازی هیجان انگیز توسط استودیوی بازی سازی SMARTSTUDY PINKFONG طراحی و بصورت رایگان برای تمامی دستگاه های اندرویدی که از اندروید ۴٫۱ به بالا برخوردار هستند ارئه شده است. گرافیک HD و دو بعدی بازی هیجان و جذابیت آن را چندین برابر کرده است و همین باعث شده که تا به امروز بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شود. محیط بازی مذکور بسیار ساده و کنترل آن راحت است پس شما براحتی می توانید در جریان بازی قرار بگیرید.
دانلود Baby Shark RUN 3 - بازی مهیج نهنگ کوچک اندروید
فراموش نکنید که بازی Baby Shark RUN 3 رایگان بوده و بدون نیاز به اینترنت قابل اجرا می باشد و در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید. یکی از ویژگی های این بازی جذاب و دوست داشتنی قابلیت بازی با دیگر کاربران است، اگر به اینترنت دسترسی داشتید می توانید با دیگر کاربران نیز به رقابت بپردازید و امتیازات خود را به اشتراک بگذارید. آماده اید که به بچه کوسه کمک کنید که از ستون های دریایی عبور کند؟