Scary Green Grandpa Alien نام یک بازی شبیه سازی اندروید است. داستان بازی از این قرار است که یک موجود فضایی در یک سیاره ی اشتباهی فرود می آید و حالا باید تمام تلاش خود را برای برگشتن به سیاره ی خود و نجات افرادی که در این سیاره گیر افتاده اند تلاش کند، ما او در این راه با چالش های زیادی رو به رو خواهد شد و همچنین موانع زیادی بر سر راهش قراردارند از قبیل: سگ ها و دروبین های کنترل از راه دور، پس باید حسابی حواستان را جمع کنید که گیر نیفتید.

دانلود Scary Green Grandpa Alien 1.3 - بازی بیگانه سبز ترسناک اندروید

این بازی جذاب توسط استودیوی بازی سازی Scary Dudes برای تمامی دستگاه های اندرویدی که از اندروید ۴ به بالا برخوردار هستند طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. بازی مذکور از گرافیک فوق العاده و صداگذاری مهیجی برخوردار است که جذابیت بازی را چندین برابر کرده است از طرفی کنترل آن بسیار راحت بوده،شما براحتی می توانید وارد جریان بازی شوید و کنترل بازی را در دست بگیرید.

در بازی هیجان انگیز Scary Green شما باید از موانعی که برسرراه شما قراردارند عبور کنید و از طرفی باید اشیا گوناگون زیادی را که بر سر راه شما قراردارند جمع آوری کنید تا بتوانید امتیازات بیشتری را بدست آورید. از ویژگی های بازی می توان به رایگان بودن و اجرای بازی بدون نیاز به اینترنت اشاره کرد. شما در هر زمان و مکانی بدون دسترسی داشتن به اینترنت می توانید بازی را اجرا کنید. آماده اید که به این موجود فضایی کمک کنید که راه بازگشت به سیاره خود را پیدا کند؟