GX Monsters یک بازی جذاب و مهیج از دسته بازی های مسابقه ای میباشد که توسط تیم FunGenerationLab و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و توانسته طرفداران زیادی را جذب کند.

در بازی GX Monsters شما ماشین خود را انتخاب میکند و با آن به دل جاده میزنید. مسیر های متفاوت با رقیبان متفاوت. با راندن در این مسیر ها به صورت تکی و یا تیمی شما امتیاز کسب میکنید و میتوانید از امتیازات و سکه های خود در راه ارتقای ماشین و یا سفارشی سازی آن استفاده کنید.

دانلود GX Monsters 1.0.31 - بازی مسابقه ای هیولای جاده برای اندروید + مود

میتوانید مهارت های اتومبیل خود را ارتقا بدهید و آن را منحصر به فرد سازید تا در لیگ ها به خوبی ظاهر شود و برایتان امتیاز کسب کند. همچنین میتوان ظاهر ماشین هیولا را تغییر داد. اتومبیل هایی وجود دارند که مهارت های خاصی را شامل میشوند و قدرتمندتر هستند ولی نیاز به آنلاک شدن دارند. پس با کسب امتیازات فراوان هیولاهای جدید را آنلاک کنید و از راندن در مسیر های پر پیچ و خم لذت ببرید. مهارت های خود را برای بازی های تک نفره و یا بازی های لیگ بکار بگیرید تا به بهترین راننده هیولا تبدیل شوید.

این بازی به دوستداران بازی های مسابقه ای و ریسینگ پیشنهاد میشود پس اگر شما از این دسته افراد هستید، GX Monsters را دانلود کنید و مسابقه را شروع کنید.