Tankr.io یک بازی مهیج و مبارزه ای از دسته بازی های اکشن میباشد که توسط استودیوی Tankr.io و با امتیاز ۴٫۳ از ۵ در مارکت اندروید منتشر شده. در این بازی شما کنترل و هدایت یک تانک جنگی را برعهده خواهید داشت. تانک شما به همراه تعدادی از تانک های دیگر وارد میدان نبرد خواهند شد و برای کسب رتبه اول بین مابقی تانک ها باهم مبارزه خواهند کرد.

دانلود Tankr.io 8.0 - بازی مهیج و اکشن مبارزه تانک ها برای اندروید + مود

تانک خود را برای یک مبارزه همه جانبه آماده کنید. تانک های دیگر به سوی شما شلیک خواهند کرد. برای در امان ماندن از شلیک ها پناه بگیرید و در سنگر ها پنهان شوید. کنترل تانک در بازی Tankr.io به سادگی امکان پذیر است و با استفاده از کنترلر های لمسی میتوان حرکت کرد و به سایر رقیبان شلیک کرد. تنها با یک کلیک میتوان شلیک کرد و با نشانه گیری دقیق میتوانید تانک ها را یکی یکی از بین ببرید و در نهایت خودتان پیروز میدان شوید.

با کسب امتیاز شما به سطوح بالاتر راه پیدا خواهید کرد و میتوانید مهارت های تانک خود را ارتقا دهید، شکل ظاهری آن را عوض کنید و قابلیت های کمکی را آنلاک کنید.

اگر شما عاشق تانک و به دنبال استرس هستید، tankr.io در انتظار شما است! امتحان کنید و از بازی تانک منحصر به فرد لذت ببرید!