Deep Loot نام یک بازی ماجرایی میباشد که استودیوی بازی سازی Monster and Monster آن را به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر کرده. در این بازی اکتشافی شما در جستجوی گنج هایی هستید که در عمق اقیانوس ها پنهان هستند.

شخصیت اصلی بازی Deep Loot لباس غواصی بر تن میکند و به عمق اقیانوس ها میرود. در زیر آب موجودات جالبی هستند که شنا و جستجو را برای شما سخت تر میکنند. باید موجودات مزاحم را از سر راه خود بردارید تا به گنج هایی که آن زیر پنهان هستند دست یابید. مقدار انرژی یا اکسیژن ذخیره شما بالای صفحه نشان داده خواهد شد و معنی آن این است که شما برای هر اکتشاف مدت زمان محدودی دارید. وقتی میزان اکسیژن شما تمام شد به صورت خودکار به قایق باز خواهید گشت.

دانلود Deep Loot 2.4.13 - بازی ماجراجویی کشف گنج در اقیانوس برای اندروید

پس از آن شما می توانید سکه خود را برای گرفتن قایق بزرگ، باز کردن لباس های غواصی و ارتقاء تجهیزات خود استفاده کنید. خود را برای کشف صدها گنجینه آماده کنید. ماموریت ها و چالش هایی که دارید را با موفقیت طی کنید تا به بهترین غواص Deep Loot تبدیل شوید.

اگر شما به بازی های چالشی و انجام دادن ماموریت های مختلف علاقه دارید، بازی Deep Loot گزینه بسیار مناسبی است.اکنون جدیدترین نسخه بازی Deep Loot را به همراه نسخه مود برای شما منتشر کردیم تا از آن لذت ببرید.