Royal Charm Slots نام یک بازی جدید و منحصر بفرد اندروید در سبک بازی های آرکید می باشد. در این بازی شما وارد یک دنیای جذاب و زیبای سلطنتی می شوید و باید با بدست آوردن نقشه ها، مکان های جدید را کشف کنید و در آنجا از سد چالش هایی که با آنها روبه رو می شوید بگذرید تا بتوانید به مرحله ی بعدی بروید و امتیازات بیشتری را کسب کنید ، فراموش نکنید در هر مرحله که پشت سر می گذارید به مهارت های شما اضافه می شود و شما با قدرت بیشتری به مرحله ی بعد می روید. شما می توانید بازی را با شخصیت های متعدد اجرا کنید و هر یک از رویدادهایی که با آنها روبه رو هستید را با یک شخصیت جدید پشت سر بگذارید.

دانلود Royal Charm Slots 2.20.3 - بازی پازلی جواهرات سلطنتی اندروید

بازی رقابتی Royal Charm Slots توسط استودیوی بازی سازی King برای دستگاه های اندرویدی ۴٫۱ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است و با وجود اینکه زمان زیادی از انتشار آن نمیگذرد، توانسته نظر کاربران را به خود جلب کرده و امتیاز خوب ۴٫۳ از ۵ را کسب نماید. گرافیک و محیط این بازی رقابتی بسیار جذاب و منحصر بفرد است بطوریکه می تواند شما را ساعت ها سرگرم نگه دارد، در اصل می توان بازی مذکور جزو بازی های اعتیاد آور به حساب آورد زیرا از صداگذاری بسیار مهیجی نیز برخورداراست.

این بازی هیجان انگیز رایگان بوده و برای اجرا نیازی به اینترنت ندارد و شما در هر زمان و مکانی می توانید بازی را اجرا کنید. اما اگر می خواهید با هیجان بیشتری روبه رو شوید و خود رابیشتر به چالش بکشید می توانید حالت آنلاین را فعال کنید و مهارت ها و پاداش های بیشتری را بدست آورید. اگر شما از طرفداران بازی های رقابتی هستید بی شک از اجرای این بازی نیز لذت کافی را خواهید برد.