Silly Walks یا قدم زدن احمقانه یک بازی ماجرایی از استودیوی بازی سازی Part Time Monkey میباشد که توانسته امتیاز خوب ۴٫۷ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند و هزاران بار توسط کاربران سراسر جهان دانلود شود و توجه طرفداران زیادی را تاکنون به سوی خود جلب کرده است.

دانلود Silly Walks 1.2.5 - بازی ماجراجویی خاص قدم زدن احمقانه برای اندروید + مود

در بازی Silly Walks شما میتوانید در نقش شخصیت های مختلفی مانند آنانس، کاپ کیک، هات داگ، پاستا و…. بازی کنید. هدف شما  در این بازی نجات دوستانتان است که در قفس زندانی شده اند و یک دستگاه خورد کن میخواهد آن ها را نابود کند. شما باید آنها را آزاد کنید. با لمس صفحه و کشیدن انگشتتان میتوانید شخصیت بازی را کنترل کنید. از موانعی که پیش روی شما ظاهر میشود اجتناب کنید. موانعی مانند چاقو، اجاق گاز و … که مسیر بازی را برای شما سخت تر میکنند.

سرعت عمل از فاکتور های مهم این بازی است زیرا باید بتوانید به خوبی دربرابر موانع واکنش نشان دهید تا باعث نابودی شما نشوند. تمام توان خود را بکار بگیرید تا به هدف خود برسید و دوستانتان را نجات دهید.

جدیدترین نسخه بازی Silly Walks را به همراه نسخه مود برای شما آماده کرده ایم. دانلود کنید و برای کسب امتیاز با دوستانتان رقابت کنید.