Jewel Quest 2018 از سری بازی های جذاب و دوست داشتنی پازلی و آرکید است که توسط استودیوی بازیسازی i win برای دستگاه های اندرودی ۲٫۳ به بالا طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. داستان از این قرار است که شما به دنیای باستان سفر می کنید و باید یکسری گنج های مخفی را پیدا کنید برای پیدا کردن این گنج های مخفی جدولی از الماس ها رو به روی شما قرار خواهد داشت باید آنها را با یک دیگر مچ کنید تا بتوانید جدول ها را تکمیل کنید و به مرحله ی بعدی بروید.

دانلود Jewel Quest 2018 1.2 - بازی پازلی تلاش برای جواهر اندروید

شما در این بازی با بیش از ۱۸۰ مرحله متنوع و سرگرم کننده روبه رو هستید و می توانید بازی خود را در ۲ سطح متفاوت انجام دهید. این بازی از سطوح آسان شروع می شود و کم کم سطوح بازی سخت تر می شود و با چالش های جدیدی روبه رو می شوید، شما باید بتوانید به خوبی از پس این چالش ها بربیایید تا بتوانید به مراحل بالاتر بروید و جواهرات و امتایازت بیشتری را کسب کنید.

گرافیک بازی بسیار فوق العاده می باشد و محیط آن نیز بسیار جذاب است بطوری که ساعت ها می تواند شما را سرگرم نگه دارد. بازی Jewel Quest 2018 نیاز به اینترنت ندارد و شما در هر زمان و مکانی می توانید این بازی را اجرا کنید و از آن لذت ببرید . آماده اید که برای پیداکردن گنج های مخفی وارد بازی شوید؟