Cottage Garden نام یک بازی سرگرم کننده از تیم بازی سازی DIGIDICED میباشد که با قیمت ۴٫۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده. در این بازی شما مدیریت یک باغچه را بر عهده میگیرید که باید در جای جای آن گل و گیاه بکارید و از آنها مراقبت کنید. گلدان های زیبا تهیه کنید و درون آنها را با گل های رنگارنگ زیباتر کنید. از گل ها و گیاهان متنوعی که در اختیار دارید استفاده کنید تا یک باغچه چشم نواز ایجاد شود.

دانلود Cottage Garden 23 - بازی جذاب کلبه باغ برای اندروید

بازی Cottage Garden به دوستداران هنر باغبانی و کسانی که به گل و گیاه علاقه دارند پیشنهاد میشود. این بازی را دانلود کنید و هنر باغبانی خود را نشان دهید.برای داشتن باغچه ای زیباتر با بازیکنان سراسر جهان رقابت کنید.این بازی از گرافیک خوبی برخوردار است که بازی را برای شما جذابتر میکند.

در این بازی گربه هایی وجود دارند که به شما در نگهداری از باغتان کمک میکنند. از کمکشان استفاده کنید.همچنین میتوانید گل و گیاه و گلدان و گربه های جدید تر را دریافت کنید.

با کاشتن هر گل و گیاه و نگهداری از آنان امتیاز کسب میکنید.در آخر بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد برنده است. برای داشتن زیباترین باغ الان بازی Cottage Garden را دانلود کنید و باغبانی را شروع کنید.