Glory Road نام یک بازی استراتژی از استودیوی بازی سازی Fast Game Limited میباشد.ماجرای بازی مربوط به سلطنت پادشاهی به نام ادموند است که در کمال صلح و آرامش در حال پادشاهی بود و بعد از آن هم پسرش سلطنت را به ارث میبرد.اما برادر کوچکتر پادشاه به فکر تسخیر تاج و تخت افتاد و با همین نیت جنگی برانگیخت.او برای این کار با ارواح شیطانی قرارداد بست و روح خود را به آنها فروخت.

به همین ترتیب پادشاه ادموند جان خود را از دست داد و پسرش که پادشاه جدید بود مسئولیت سنگینی بر عهده داشت.مقابله با عمویش و برگرداندن آرامش به سرزمین و همچنین احیای سلطنت از وظایف پادشاه جدید بود.

دانلود Glory Road 2.5.46 - بازی جاده افتخار برای اندروید

در بازی Glory Road، می توانید سرزمین های خود را بسازید، سربازان را تسخیر کنید، سلاح های خود را بسازید، اژدها را پرورش دهید، و با قهرمانان و حتی خدایان مبارزه کنید. مانند بازی های شبیه سازی سنتی، این بازی دارای یک سیستم محاصره است. علاوه بر این، شامل ویژگی های متعدد از جمله ماجراجویی، تمرینات نظامی، گنجینه اژدها، نبرد برای پایتخت، نبرد برای تخت، و غیره می باشد.

شما در این بازی باید برای جمع آوری طلا و سایر منابع تلاش کنید.میتوانید قلعه خود را با سلیقه خودتان بسازید و قلمرو خود را گسترش دهید.از قلمرو خود دفاع کنید و برای جنگ سلاح های جنگی آماده کنید.

جدید ترین نسخه بازی Glory Road ینی نسخه سال ۲۰۱۸ اکنون به صورت رایگان در اندروید کده موجود است.