بازی The Wolf نام یک بازی جذاب و سرگرم کننده از دسته بازی های نقش آفرینی است. شما در این بازی نقش یک گرگ را دارید که با ورود به جنگل و دنیای گرگ ها یک تجربه بینظیر خواهید داشت.میان گرگ های وحشی به عنوان یک گرگ زندگی میکنید و همانند آنها شکار میکنید.

وارد دنیای هیجان انگیز جنگل و بیابان میشوید و محیط ها را کاوش میکنید.خود را برای شکار دیگر حیوانات که مشغول به کار خود هستند آماده کنید. در شروع بازی The Wolf شما گرگ متناسب با سلیقه و منحصر به فرد خود را انتخاب میکنید و در طی بازی میتوانید مهارت های آن را ارتقا دهید. همچنین میتوانید قدرت خود را روی یکی از دوحالت CO-OP یا PVP تنظیم و امتحان کنید.

دانلود The Wolf 3.3.2 – بازی مهیج نقش آفرینی گرگ اندروید

با بازیکنان سراسر جهان رقابت کنید و در نهایت جنگل را تسخیر کنید. گرافیک بی نظیر و حیوانات واقعی بازی The Wolf شما را خیره میکند. شما هم میتوانید با گرگ های سراسر جهان بازی کنید و هم اینکه با گرگ های دیگر تشکیل گروه دهید و به مبارزه با گروه های دیگر بروید. از زندگی در دنیای گرگ ها و  قدم زدن در محیط شگفت انگیزشان لذت ببرید.

اگر به یک هیجان بزرگ نیاز دارید، به حالت Battle Arena ملحق شوید که در آن با دیگر گرگ ها همکاری خواهید کرد تا با یک گروه دیگر رقابت کنید. این یعنی جنگ! بازی The Wolf امتیاز ۴٫۶ از ۵ را در گوگل پلی کسب کرده و اکنون به صورت رایگان در اختیار شماست.