بازی Mega Shooter: Infinity Space War یک بازی فوق العاده و منحصر به فرد است. جدید ترین نسخه این بازی چندی پیش منتشر شده است. همان طور که از نام بازی مشخص است ماموریت شما تیراندازی در فضا برای مبارزه با رقبا می‌ باشد. دشمنان در بازی قصد دارند تا سرزمین شما را تصاحب کنند و ان را به قلمرویی برای پادشاهی خودشان تبدیل کنند. شما به عنوان شخصیت اصلی وظیفه دارید تا جلوی این اقدام وحشتناک را بگیرید. و از کهکشان خود محافظت کنید.

دانلود Mega Shooter: Infinity Space War 1.0.9 - بازی تیراندازی در فضا اندروید

اسلحه های خود را انتخاب کنید و تمام دشمنان را بکشید و به یک تیرانداز قهرمان بزرگ تبدیل شوید. صد ها ماموریت در فضا های مختلف وجود دارد که هر کدام شما را وارد چالش جدیدی می کند. باید ماموریت های خود را تکمیل کنید و با گرفتن امتیاز و ستاره های بیشتر سلاح های تیراندازی خود را قوی تر کنید و ان ها را ارتقا دهید. در طول سفر باید به کمک قهرمانان با هیولا های غول پیکر و خطرناک مبارزه کنیدو ارامش را بار دیگر به فضا برگردانید.

دانلود Mega Shooter: Infinity Space War 1.0.9 - بازی تیراندازی در فضا اندروید

 اگر از علاقه مندان و طرفداران این سبک از بازی های اکشن و سرگرم کننده می باشید وب سایت اندروید کده این بازی را به شما پیشنهاد می کند و امیدواریم نهایت لذت را از آن ببرید.