Human Evolution Clicker Game یکی از بازی های سرگرم کننده و آرکید می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Banana4apps و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴٫۵ از ۵ گوگل پلی نیز شده است. گیم پلی آن برای همه کسانی که عاشق  بازیهای ژنتیکی و ترکیب DNA هستند، مناسب خواهد بود.

به گروه تکامل بشر خوش آمدید! در اینجا شبیه سازی تکامل گونه های انسانی انجام شده و شما می توانید از طریق گونه های مختلف ویروس به انسان، ترکیبات ژنتیکی جدید را کشف کنید. انواع گونه های مختلف را بررسی کنید – از سلول کوچک یا جلبک تا میمون ها، انسان ها یا حتی سیببورگ ها! حتی با باز کردن قفل آدم فضایی ها میتوانید سعی کنید یک موجود فضایی در مدار زمین پیدا کنید!

دانلود Human Evolution Clicker Game: Rise of Mankind 1.8.9 - بازی تکامل بشریت اندروید


موجودات را تکامل و ارتقا دهید، حیوانات را ادغام کنید تا نژاد جدید را دریافت کنید. با کاوش در سیاره آب و حرکت روی زمین، نگاهی به همان جانوران یا پروتئوزا،داشته باشید و از نتیجه لذت ببرید! کریستال ها را برای تکامل سریع تر خود و یا یک آهنربا جذب کرده و تمام موجودات همان نوع را روی صفحه نمایش خود خریداری کنید!
بازی شما به پایان می رسد زمانی که شما سایبورگ ها و روبات ها را دریافت کنید. حتی می توانید تکامل تمساح، تکامل سگ، تکامل خرگوش، تکامل پرندگان یا حتی تکامل زرافه را تجربه کنید! گونه هایی که در حال رشد هستند را مشاهده کنید. البته این روند خیلی ساده نیست، اما شما آن را اداره می کنید و با انگشت خود دست به تکامل هر یک از موجودات می زنید! دنیای تکاملی در انتظار شماست، پس اکنون سرگرمی تکامل را شروع کنید!