Ghost Pop, یک بازی جذاب و سرگرم کننده از سری بازی های آرکید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی PlaySide Studios برای پلت فرم های اندرویدی طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. شما در این بازی به عنوان شخصیت اصلی وارد محیطی تاریک و مرموز و پرپیچ خم می شوید می شوید و با چراغ قوه ای که در دستان شماست می توانید مسیر خود را روشن کنید. اما داستان بازی از این قرار است که در طول مسیرهای متفاوتی همانند جنگل ها و…  ارواحی  در سر راه شما قرار دارند  که باید آنها را از بین ببرید و با استفاده از کنترل گر های لمسی که در بازی فعال است می توانید ارواح را بترکانید.

دانلود Ghost Pop 2.0 - بازی پازلی گاست پاپ اندروید

هرچه ارواح بیشتری را از ببن ببرید پول و امتیازات بیشتری را بدست می آورید و از طرفی با پیدا کردن صندقچه ی گنج می توانید سکه های بیشماری را بدست آورید و با بدست آوردن پول و امتیازات بیشتر خواهید توانست ارواح قدرتمندی را خریداری کنید و در طول مسیر خود برای از بین بردن ارواح دیگر از آنها کمک بگیرید که قطعا با کمک آنها از بین بردن ارواح مزاحم کار آسان تری خواهد بود. اگر شما در طول بازی دچار آسیب دیدگی شوید می توانید توسط سکه ها و امتیازاتی که بدست آورده اید آنها را بهبود بخشید و سلامتی خود را ارتقا دهید و می توانید در طول بازی رنگ چراغ قوه ی خود را تغییر دهید.

گرافیک و محیط Ghost Pop بسیار جذاب و فوق العاده می باشد بطوریکه می تواند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد و برای دستگاهای اندروید ۵٫۰ به بالا طراحی شده و نیازی به دیتا ندارد. این بازی جذاب و سرگرم کننده تا امروز توانسته امتیاز عالی ۴٫۸ از ۵ گوگل پلی را کسب کند. اگر شما طرفدار بازی های آرکید هستید پیشنهاد می شود که آنرا از دست ندهید.