Fabulous – Angela’s Wedding Disaster بازی جذابی که برای اندروید منتشر شده و در سبک تفننی می باشد و توسط استودیوی GameHouse طراحی شده است در بازی شما باید مدیریت همه چیز را بر عهده بگیرید یک عروسی با شگوه را کنترل کنید. در این بازی جذاب همه چیز به شما بستگی خواهد داشت و باید لباس عروس را به سلیقه خود طراحی کنید به مشتریان خود تحویل دهید بیش از ۲۴ سطح پاداش و ۱۷ دستاورد وجود دارد که در طول بازی میتوانید تمامی آنها را بدست آورید و از جوایز موجود استفاده کنید.

با پیشرفت در کار مشتریان بیشتری به مغازه شما خواهند آمد و کسب و کار شما رونق خواهد گرفت باید به تمامی آنها سرویس دهید لباس عروس های زیبایی طراحی کنید با بدست آوردن سرمایه بیشتر میتوانید فروشگاه خود را سفارشی سازی کنید از وسایل و تجهیزات جدیدی استفاده کنید. سبک های مختلفی در این بازی وجود دارد که بسته به سلیقه مشتری میتوانید هر کدام از آنها را بکار بگیرید.

لباس، طلا، گردنبند، گفش، دستبند، تاج و غیره تمامی وسایل موجود در مغازه شما هستند که میتوانید آنها را به مشتریان نشان دهید. هیچ کم و کاستی در بازی وجود ندارد و شما میتوانید بهترین خدمات خود را ارائه دهید در آخر کار مشتریان بعد از خرید خود پای صندوق حاضر میشوند شما میتوانید پول خود را دریافت کنید. این بازی فوق العاده توانسته رتبه ۴٫۶ از ۵ را در گوگل استور بدست آورد.

دانلود Fabulous - Angela's Wedding Disaster 1.40 - بازی تفننی جالب برای اندروید