آپدیت شد 1.3.9
دانلود Telegram Desktop 1.3.9 – جدیدترین ورژن تلگرام مخصوص کامپیوتر

بدون شک Telegram امروزه به بهترین مسنجر دنیا تبدیل شده که از سراسر جهان، انتخاب عام و خاص شده است. ویژگی های فوق العاده این برنامه که روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود، باعث شده تا به عنوان بهترین ...

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
بدون شک Telegram امروزه به بهترین مسنجر دنیا تبدیل شده که از سراسر جهان، انتخاب عام و خاص شده است. ویژگی های فوق العاده این برنامه که روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود، باعث شده تا به عنوان بهترین مسنجر از سوی کاربران انتخاب شود. در این مقاله قصد داریم تا نسخه کامپیوتری آن را منتشر کنیم. امنیت فوق العاده ی تلگرام را می توان به عنوان اصلی ترین دلیل پایدار ماندن آن ذکر کرد. هر چند که تلگرام اندروید به تنهایی کافیست اما در بعضی از مواقع نیاز به وجود تلگرام بر روی کامپیوتر به خوبی هویداست. از این رو می توانید این نسخه از تلگرام را دانلود کرده و از قابلیت های بی نظیر آن بهره مند شوید.از جدیدترین قابلیت های آپدیت جدید به "آلبوم عکس" و فیلم اشاره میکنیم. شما می توانید با ارسال دسته جمعی تصاویر و ویدئو ها آن ها را به شکل آلبوم ارسال کنید. می توانید پیام های ذخیره شده را علامت گذاری کرده و به سادگی به آن ها دسترسی داشته باشید. همچنین با اضافه شدن عنوان "ادمین" به سادگی پیام های مدیر گروه را می توانید تشخیص دهید.

ویژگی های Telegram Desktop

قابلیت ساخت گروه و دعوت از دوستان تا ۱۰۰۰ نفر

توانایی پاک کردن تاریخچه ابرگروه ها

ارسال داده ها تا 11 گیگا بایت

محیط خوب برنامه

تغییرات نسخه 1.3.9

پايدارى ارتباط موقع استفاده از سرور هاى پراكسى بهبود يافته است
امكان ذخيره كردن چندين سرور پزاكسى و انتخاب سريع يكى از آنها در بخش تنظيمات ايجاد شده است.
براى تماس صوتى از سرورهاى پراكسى استفاده كنيد.
جايگزينى متن بلافاصله پس از تايپ انجام مى شود (بجاى اينكه موقع ارسال جايگزين شود) و ميتوان آن را با استفاده از backspace يا Ctrl/Cmd + Z به حالت قبلى باز گرداند. از اين پس موقع پيست كردن جايگزينى متن انجام نخواهد شد.

Ads
بدون دیدگاه
1,830
آموزش نصب

    پسورد تمامی فایل ها: www.androidkade.com

    در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید به انجمن سایت مراجعه کنید

ویژگی ها
  • نسخه اندروید مورد نیاز:
  • نیاز به روت: ندارد
  • نیاز به دیتا: ندارد
دانلود