دانلود مایکت Myket 9.6.6 آپدیت جدید 2024 اندروید

 با دانلود مایکت جدید گنجینه ای از بهترین نرم افزار های اندروید در اختیار شما قرار میگیرد. بازار اندرویدی مایکت، بهترین مارکت ایرانی برای خرید نرم افزار های اندروید برای موبایل، تبلت و … میباشد. در مایکت میتوانید نرم افزارهای اندرویدی مورد نظر خود را پیدا کرده و با استفاده از اعتبار رایتلی، ایرانسلی و همچنین اعتبار مایکتی خود نسبت به نصب و یا خرید ایپلیکیشن های اندروید استفاده کنید. همچنین هر هفته میتوانید از یک اپلیکیشن رایگان برخوردار شوید. مایکت برای شما سرویسی ایجاد کرده است تا اپلیکیشن های مورد علاقه خود که در مایکت پیدا نمیکند را درخواست کنید و این اپلیکیشن با نام شما در مایکت قرار خواهد گرفت. مایکت اولین مارکت ایرانی است که دارای شبکه اجتماعی میباشد. در مایکت میتوانید دوستان خود را دعوت کرده و از فعالیت های آن ها باخبر شوید. همچنین با شبکه اجتماعی مایکت میتوانید دوستان جدیدی پیدا کنید.

دنبال چه گروهی از اپلیکیشن ها هستید؟ هرچه میخواهید را در مایکت پیدا کنید.

نرم افزار های مایکت به دو گروه تقسیم میشوند:

بازی ها: استراتژی، ایفای نقش، آموزشی، ورزشی، تفننی، خانوادگی، شبیه سازی، فکری، کلمات، ماجراجویی، مسابقه ای، هیجانی

اپلیکیشن ها:  آب و هوا، اجتماعی، اخبار، آموزشی، پزشکی و سلامت، تندرستی و تناسب اندام، خرید، سبک زندگی، سرگرمی، سیر و سفر، شخصی سازی، صوت و موسیقی، عکس و فیلم، کاربردی، کتاب، کسب و کار، مالی، مذهبی، ورزشی، رایتل.

دانلود بازار نسخه جدید
دانلود گوگل پلی استور

بازار اندرویدی مایکت در پاسخ به مسدود شدن دسترسی کاربران ایرانی به اپلیکیشن های اندرویدی در سال ۱۳۹۰ ایجاد شد. تا زمان طولانی مایکت بدون هرگونه درآمدی پشتیبانی می گردید تا اینکه در سال ۱۳۹۲ با هدف ترویج استفاده بهتر از موبایل های هوشمند و ارتقای کیفیت اپلیکیشن های ایرانی و با ساختاری جدید حضور خود را جدی تر نمود. تیم مایکت هم اکنون به عنوان یک استارت آپ تحت حمایت شرکت حصین می باشد که از اولین و موفق ترین شرکت های استارت آپی ده سال اخیر ایران می باشد. تیم جوان، پویا و کارآفرین مایکت تلاش می کند تا با رهبری فکری توسعه دهندگان و کاربران ایرانی و ایجاد فضای رشد و خلاقیت، تکنولوژی موبایل که هم اینک در دسترس میلیون ها نفر می باشد را به متن زندگی ایرانیان ببرد.

مایکت را همین الان دانلود کنید و از امکانات فوق العاده آن استفاده کنید.