بازی “Quiz of King” یک بازی اندروید آنلاین  عالی که توسط یک ایرانی طراحی شده است و هم اکنون بیش از ۲ میلیون بار نصب را در کارنامه خود دارد. این بازی به صورت دو نفره و آنلاین و رایگان است. شما در یک مسابقه دانستنی های دو طرفه شرکت می کنید و در حین یادگیری بازی نیز می کنید. در اصل ذهن طراح بازی از علم “گیمیفیکیشن” یا علم طراحی بازی استفاده کرده است.یعنی برای یک هدف خاص یک بازی همزمان با پاداش آنی طراحی می شود. در بازی کوییز آف کینگز علم و
مهارت و سرعت ذهنی خود را محک بزنید و لذت ببرید . شما apk بازی Quiz of King را به صورت رایگان می توانید از اندرویدکده دانلود کنید.

دانلود Quiz of Kings v1.20.6799 - بازی مسابقه پادشاهان برای اندروید و کامپیوتر

کی بیشتر میدونه؟ با دوستات مسابقه بده و نشون بده تو بهتری، وارد لیست بهترین بازیکنای ایران شو، در عین حال اطلاعاتتم بالا ببر.

Quiz of Kings یه بازی آنلاین دو نفره، هوشمند، رایگان و اجتماعیه که توش می تونی دوستای جدید پیدا کنی، باهاشون مسابقه بدی و با هم کل کل کنید. در عین حال اطلاعاتت رو بالا ببری.

اگر Quiz of Kings رو دانلود کردین و خوشتون اومد با نظر ۵ ستاره  و معرفی به دوستان از بازی حمایت کنید.

 

 

بازی Quiz Of Kings بروی کامپیوتر :

نسخه کامپیوتر بازی  Quiz Of Kings وجود ندارد و تنها را استفاده از شبیه ساز اندروید در کامپیوتر می باشد .

نرم افزار شبیه ساز اندروید چیست ؟ یک نرم افزار کاربردی هست که با نصب ان در کامپیوتر می توانید برنامه های اندروید را در ان نصب کنید !

برای دانلود شبیه ساز بلواستکس اینجا را کلیک کنید. (برنامه شبیه ساز بلو استکس )

برای دانلود شبیه ساز نوکس اپ اینجا کلیک کنید ( برنامه شبیه ساز nox app player )

پس از نصب نوکس اپ پلیر شما میتوانید نسخه اندروید بازی Quiz Of Kings را دانلود کنید و با یک دبل کلیک بر روی فایل Quiz Of Kings به صورت اتوماتیک در کامپیوتر خود نصب کنید