کار های زیادی در دنیا وجود دارد که بسیاری از افراد دوست دارند برای یک بار هم که شده آن ها را تجربه نمایند اما به دلایل گوناگون مانند محدودیت های مختلف، مشغله های گوناگون و هزینه های بالا هرگز به سراغ آن ها نمی روند. اما با همه گیر شدن گوشی های هوشمند و بازی های مختلفی که به صورت روزانه توسط استدیو های بازی سازی روانه مارکت ها می شود، فرصت انجام برخی از کار هایی که شاید در دنیای واقعی هرگز فرصت انجام ان پیش نیاید، میسر شده است. یکی از آن دسته کار هایی که بسیاری از افراد علاقه زیادی به انجام آن دارند، کشاورزی می باشد اما این شغل احتیاج به مهارت زیاد، وقت کافی و مخصوصا علاقه فراوان دارد. پس هر کسی نمی تواند در دنیای واقعی آن را تجربه کند، اما دنیای بازی های کامپیوتری کاملا متفاوت است و هر کسی با هر سن و سالی می تواند این شغل را در گوشی هوشمند خود تجربه نماید.

Farming PRO Simulator 2017 نیز یکی از این دسته بازی های سبک شبیه ساز کشاورزی می باشد که با قیمتی بسیار بالا توسط استدیو بازی سازی Avatar Games روانه گوگل پلی شده است. این عنوان سرگرم کننده و واقع گرایانه در مدت زمان کوتاه انتشار خود در گوگل پی موفق به کسب امتیاز بسیار ضعیف ۱٫۵ از ۵ شده که یکی از دلایل آن می تواند قیمت بالا بازی باشد. همچنین این عنوان تا کنون نزدیک به ۵۰۰ بار از این فروشگاه الکترونیکی خریداری شده که برای مدت زمان کوتاهی نسبتا قابل قبول می باشد.

گیم پلی بازی کاملا کلیشه ای بوده و تا کنون بار ها و بار ها در عناوین مختلف آن را تجربه نموده ایم. شما یک کشاورز می باشید که باید همه چیز را از صفر شروع کنید. یعنی حتی زمین کشاورزیتان را نیز باید با گشت زدن در شهر پیدا کنید و آن را برای کشاورزی کردن آماده نمایید. شما طیف کاملی از ماشین آلات کشاورزی را در اختیار دارید که باید مانند دنیای واقعی از آن ها استفاده کرده و یک کشاورزی تمام و کمال را تجربه نمایید. بازی سعی کرده تا خود را به دنیای واقعی نزدیک کند و به همین منظور چرخه شب و روز نیز به آن اضافه شده است.

همه چیز در دست شماست. این که از چه وسیله ای استفاده کنید تا منابع کمتری مصرف شود و در عین حال بهره وری بیشتری بگیرید، به شما و هوشیاری شما باز می گردد.

زمین کشاورزی شما کاملا زیبا بوده و با کمی اغراق چشم شما را نوازش خواهد داد. صدا گذاری بازی نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد و صدای وسایل نقلیه نیز تا حدودی به واقعیت نزدیک می باشد.

گرافیک بازی نیز با اینکه چنگی به دل نمی زند اما نسبت به حجم کم تقریبا قابل قبول بوده و می تواند شما را راضی نگه دارد.

دانلود بازی شبیه ساز کشاورزی Farming PRO Simulator 2017 v1.0 اندروید