از زمانی که شبکه های اجتماعی خواب و خوراک را از ما گرفتند، همه چیز رنگ و بوی مجازی به خود گرفت. از مهمانی های خانوادگی گرفته تا دعوا های خیابانی، همگی مجازی شدند! از آن موقع به بعد دغدغه های ما انسان ها نیز تغییر کرد و لایک و فالوئر در لیست مهمترین کار های روزانه مان قرار گرفت. احتمالا شما هم جزء آن دسته از کسانی هستید که به دنبال لایک و فالوئر در اینستاگرام بوده و قصد دارید با بالا بردن این دو المان، اعتماد به نفس خود را نیز بالاتر ببرید. اما همیشه وضعیت بر وفق مراد نیست و گاهی اوقات تعداد لایک ها و فالوئر هایتان روز به روز به جای افزایش، کاهش می یابند. در اینجاست که اپلیکیشن فوق العاده کاربردی “توربوفالوئر/فالوئر و لایک اینستاگرام” اندروید به کمک شما می آیند و میزان لایک ها و فالوئر های شما را تنها با چند کلیک به صورت کاملا واقعی افزایش می دهد!

این برنامه حتی شما را در جهت دانلود عکس و فیلم های اینستاگرام به صورت کاملا رایگان یاری می کند. به طوری که برای دانلود دیگر نیازی به کپی URL پست های اینستاگرام نخواهید داشت و با کمک این برنامه با یک کلیک می توانید هر فیلم یا عکسی که مد نظرتان است را دانلود نمایید.

این اپلیکیشن چطور کار می کند؟

اگر فکر می کنید به دست آوردن لایک و فالوئر در این برنامه برای شما هزینه بردار است، سخت در اشتباهید! چراکه شما می توانید با لایک و فالوئر کردن دیگران سکه جمع کنید و با همان سکه ها برای خود لایک و فالوئر واقعی ایرانی سفارش دهید! این یعنی یک معامله دو سر سود!

آیا دوست ندارید کسی را لایک یا فالو کنید؟

اگر دوست ندارید کسی را لایک یا فالو کنید ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم. کافیست با هزینه ای بسیار کم برای خود سکه بخرید و با همان سکه ها سفارش لایک و فالو بدهید!

نگران این هستید که اکانت ها ایرانی و واقعی نباشد؟

اگر فکر می کنید که اکانت ها ایرانی و واقعی نیستند، سخت در اشتباهید. همه چیز قابل کنترل است. امتحانش کاملا مجانیست.

ریپورتاژ آگهی: دانلود اپلیکیشن توربوفالوئر/فالوئر و لایک اینستاگرام اندروید