بازی Mental Hospital V عنوانی جذاب در سبک اکشن میباشد که به تازگی توسط استودیو +AGaming ساخته و پرداخته شده و با قیمت حدود ۲ دلار در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا تنها ۱۳ نفر امتیاز بالا ۴٫۸ از ۵٫۰ و بیش از چند صد بار دانلود را تجربه نموده است.

اگر از طرفداران عناوین ترسناک در سیستم عامل اندروید باشید قطعا با سری مشهور Mental Hospital آشنا هستید. بازی هایی که شما را برای پیدا کردن مدارکی مرموز به مکان هایی متروکه و صد البته دلهره آور خواهند فرستاد و این تنها شجاعت شماست که میتواند در تک تک لحظات بازی یاریتان نماید. Mental Hospital V نیز از قاعده موفق نسخه های پیشین خود تبعیت کرده است و با اضافه کردن چندین ویژگی جدید و گرافیک به مراتب بالاتر دوستداران این نوع سبک را به سوی خود جذب نموده است.

داستان Mental Hospital V دارای پیچیدگی خاصی نمیباشد و مخاطب را به هیچ وجه سردرگم نمیکند. داستان از جایی آغاز میشود که روزنامه نگاری به همراه چندین دوست خود و برای تهیه کردن تعدادی گزارش به بیمارستانی متروکه سفر میکنند. اما پس از طی شدن چندین روز جسد همگی آنها پیدا میشود. حال شما به عنوان برادر روزنامه نگار داستان بازی باید به بیمارستان متروکه سفر کرده و از حقیقت ماجرا و چگونگی کشته شده برادر خود و دوستان او آگاه شوید. همان طور که گفته شد داستان بسیار سرراست بوده و هدف بازی قرار دادن سریع شما در محیطی ترسناک و دلهره آور میباشد.

در طول بازی با دشمنانی مرموز مواجه خواهید شد و تنها راه نجات فرار از دست آنان و یا مخفی شدن از دست آنان میباشد. هم چنین بازی نسبت به نسخه های پیشین خود پیشرفت گرافیکی چشمگیری داشته است و با الهام از بازی های مشهور و محبوب ترسناک در پلتفرم های دیگر ماجراجویی هیجان انگیز و نفسگیری را به کاربر ارائه خواهد داد.

دانلود بازی بیمارستان روانی 5 - Mental Hospital V v1.03 اندروید - همراه دیتا