بازی Fantastic Beasts: Cases عنوانی جذاب در سبک ماجرایی میباشد که به تازگی توسط کمپانی مشهور و محبوب Warner Bros ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا ۱۱۴ نفر امتیاز بالا ۴٫۴ از ۵٫۰ و بیش از ۵ هزار بار دانلود را تجربه نموده است.

در عنوان Fantastic Beasts: Cases در نقش استادی با مهارت های جادویی این وظیفه بر عهده شماست تا از موجوداتی باستانی و شگفت انگیز محافظت نمایید. Fantastic Beasts: Cases به طور مستقیم از کتابی با همین نام به نوشته نویسنده مشهور یعنی جی.کی.رولینگ الهام گرفته است و از این رو جذابیتی دو چندان برای طرفداران این کتاب و یا کتاب های هری پاتر خواهد داشت. اشیاء پنهان را پیدا کنید , با شاهدان حرف بزنید و با تجزیه و تحلیل مدارک و استفاده مناسب از جادویتان از موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها محافظت کنید.

جادو شما حرف اول و آخر را در بازی خواهد زد زیرا بسیاری از اسرار پنهان و مدارک مرموز توسط جادو شما آشکار خواهند شد. پس از جادو خود به درستی استفاده کنید و از اسرار ماموریت های چالشی بازی آگاه شوید هم چنین میتوانید با ساخت معجون های مختلف به سوالات مجهول بازی پاسخ دهید و مدارک مورد نیاز را بدست آورید.

شما یک فرد عادی نیستید. شما یکی از باهوش ترین و قوی ترین جادوگرهای زمانه خود میباشید و توسط وزارت سحر و جادو به عنوان محافظ موجوداتی ارزشمند انتخاب شده اید. از تک شاخ ها , سنتورها و اژدهایان باستانی محافظت کرده و خطراتی را که آنها را تهدید میکند دفع نمایید. شما تنها نخواهید بود و در سراسر دنیا دوستانی فوق العاده خواهید داشت. به آنها بپیوندید و عضوی از جامعه جادوگری باشید و از اسرار مبهوت کننده جادوگرها آگاه شوید و در زمان و مکان ضروری آماده برای کمک به دوستان خود باشید.

دانلود بازی جانوران شگفت انگیز: پرونده ها Fantastic Beasts: Cases v2.3.7803 اندروید