بازی Stickman Basketball 2017 عنوانی جذاب در سبک ورزشی میباشد که به تازگی توسط استودیو Djinnworks GmbH ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا حدود ۲ هزار نفر امتیاز فوق العاده ۴٫۶ از ۵٫۰ و بیش از ۵۰ هزار بار دانلود را تجربه نموده است.

در عنوان Stickman Basketball 2017 به تجربه خالص ورزش بسکتبال خواهید پرداخت. بازی فوق با داشتن ویژگی هایی نظیر گیم پلی سریع , لوکیشن های شگفت انگیز , انیمیشن های روان , کنترل ساده و بسیاری دیگر محبوبیت بالایی را در مدت زمان کمی بدست آورده است. تیم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در لیگ ها , کاپ ها و ماموریت های هیجان انگیز و جذاب بازی شرکت نمایید. اگر از بسکتبال داخل سالن و قانون های آن خسته شده اید میتوانید بسکتبال خیابانی را نیز در لوکیشن های منحصربفرد بازی تجربه نمایید. بازی با داشتن انواع کنترلرهای مختلف تمامی سلایق را پوشش میدهد هم چنین با وجود بیش از ۱۱۵ تیم منحصربفرد و با توانایی های ویژه عنوان پیشرو محتوا کم نظیری را به کاربران ارائه میدهد.

Stickman Basketball 2017 هیچ گونه خرید درون برنامه ای ندارد و تمامی آیتم های درون بازی به صورت رایگان و یا با پرداخت پول های مجازی درون بازی بدست خواهند آمد. عنوان بسکتبال استیکمن ۲۰۱۷ با داشتن بیش از ۱۱۵ تیم , لیگ های متنوع , کاپ های منحصربفرد و حتی لیگ رسمی زنان یکی از بهترین عناوین ورزشی در سیستم عامل اندروید میباشد.

دانلود بازی بسکتبال استیکمن 2017 - Stickman Basketball 2017 v1.1.2 اندروید - همراه نسخه مود