عناوینی که در سبک شبیه سازی برای سیستم عامل اندروید منتشر می شوند، پتانسیل این را دارند که جزء دسته Top charts گوگل پلی قرار گیرند و میلیون ها بار دانلود را در کارنامه خویش ثبت نمایند. بازی های شبیه ساز اگر از گیم پلی متفاوت، گرافیک قابل قبول و المان های گوناگون بهره ببرند، قطعا امتیاز بالای ۴ را از آن خود خواهند کرد و طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص خواهند داد. یکی از آن دسته بازی های شبیه سازی که در چند سال اخیر مورد توجه منتقدان واقع شده است، پل سازی می باشد. عناوین “شبیه ساز پل سازی” بدون استثنا ویژگی خاصی دارند و آن هم گیم پلی مبتنی بر قوانین فیزیک می باشد که بر جذابیت و معروفیت این دسته از بازی ها افزوده است. عناوین مختلف و پر تعدادی تا کنون در این سبک و سیاق برای سیستم عامل اندروید روانه گوگل پلی شده اند اما فقط تعداد معدودی از آن ها به موفقت چشمگیری دست یافته اند که به اعتقاد ما Bridge Construction Simulator نیز جزء همین دسته می باشد!

Bridge Construction Simulator یک عنوان پرطرفدار، جذاب و سرگرم کننده در سبک شبیه سازی می باشد که توسط شرکت بازی سازی Aidem Media روانه گوگل پلی شده است. این عنوان نسبتا تکراری تا کنون نزدیک به ۵ میلیون بار از فروشگاه گوگل پلی دانلود شده و موفق به کسب امتیاز قابل قبول ۴٫۱ از ۵ نیز شده است. Bridge Construction Simulator کمتر از ۱ ماه است که منتشر شده و در همین مدت کم به چنین آمار بالایی دست یافته که از دیدگاه ۱۱ هزار نفر، خوب ارزیابی شده است.

در بازی Bridge Construction Simulator مانند بسیاری از بازی های دیگر این سبک، وظیفه دارید که بر روی پرتگاه ها پل سازی کرده و راه را برای عبور یک دستگاه کامیون باز کنید. در اولین مرحله بازی طبق معمول آموزش های لازم را دیده و سپس وارد مراحل بعدی می شوید. پلی که می سازید باید به قدری مقاوم باشد که وزن یک دستگاه کامیون را به راحتی تحمل کرده و آن را کاملا سلامت به مقصد برساند.

دانلود Bridge Construction Simulator 1.4.0 - بازی ساخت و ساز پل اندروید

همه چیز بر مبنای قوانین فیزیک

از فشاری که کامیون بر روی پل وارد می کند تا فشاری که قطعات مختلف پل یه یکدیگر وارد می نمایند، همه و همه بر مبنای قوانین فیزیک می باشد. پس اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که همیشه از اینکه درس فیزیک هیچوقت به کارتان نمی آید، نالیده اید، هم اکنون زمان آن رسیده است که حرف خود را پس بگیرید!

سه مود مختلف بازی

بازی دارای ۳ حالت مختلف Normal، Easy و Hard می باشد که در ابتدای بازی فقط گزینه Normal در دسترس است!

سه ابزار مختلف پل سازی در اختیار شما

در ابتدا با یک ابزار ابتدایی می توانید پل های مقاومی بسازید اما کم کم با پیشروی در بازی و سخت تر شدن مراحل دو ابزار دیگر نیز باز شده و می توانید از آن هم استفاده نمایید.

منابع شما محدود است، لطفا صرفه جویی کنید!

شما نمی توانید هر قدر که می خواهید از ابزار های گوناگون استفاده کنید، چراکه میزان منابع شما محدود است و باید در مصرف آن ها صرفه جویی کنید و در عین حال بهترین پل ممکن را بسازید.

سیستم آشنای امتیاز دهی مراحل

پس از به پایان رساندن مراحل و به مقصد رساندن کامیون، بازی با توجه به منابعی که مصرف کرده اید و میزان مقاومت پل از ۱ تا ۳ به شما ستاره می دهد که تعداد این ستاره ها برای مراحل بالاتر حیاتی می باشند. پس همیشه سعی خود را بکنید که مراحل را ۳ ستاره به پایان برسانید!

وجود مود کمکم کن!

اگر نتوانید در مرحله ای پل مقاومی بسازید و آن را با موفقیت پشت سر بگذارید، مود help me به کمک شما می آید و در ازای گرفتن امتیازاتی شما را راهنمایی می کند!

وجود ۸ حالت دوربین مختلف

پس از اینکه پل خود را ساختید قطعا دیدن صحنه عبور کامیون از روی آن، جذاب و دیدنی خواهد بود. خبر خوب اینکه شما می توانید ۸ حالت مختلف را به دلخواه انتخاب نمایید. برای مثال می توانید از داخل کامیون همه چیز را مشاهده کرده یا ترجیح دهید تا از روبرو کامیون، شاهد همه چیز باشید!

گرافیک قابل قبول

گرافیک بازی نسبت به حجم کم آن و همجنین تعداد مراحل، فراتر از حد انتظار به نظر می رسد و شما را کاملا راضی نگاه خواهد داشت.