بازی World Of Steel : Tank Force عنوانی در سبک اکشن میباشد که به تازگی توسط استودیو BraveTale ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا ۸۰۵ نفر امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ و بیش از ۵۰ هزار بار دانلود را تجربه نموده است.

همان طور که گفته شد بازی فوق عنوانی در سبک اکشن میباشد و شما در آن به کنترل تانک های مختلف و قدرتمند خواهید پرداخت و دشمنان خود را در مناطق مختلف بازی شکست میدهید. نبرد های بازی علاوه بر وجه اکشن به صورت استراتژی نیز دنبال میشوند و باید برای پیروزی استراتژی موثر خود را پیاده سازی کنید. هم چنین با وجود گرافیک بالا بازی و کنترلر های نرم و روان آن قطعا با عنوانی جذاب رو به رو خواهید بود.

بازی های زیادی در سبک مبارزات تانک ها برای سیستم عامل اندروید عرضه گردیده است اما چرا کاربران بازی های جدیدتر را نیز تجربه میکنند؟ سازنده این بازی جواب را در دو ویژگی میداند. اول این که کاربران به دنبال سیستم گیم پلی کامل تر خواهند بود به طوری که مرز میان جنگ های تخیلی و شبیه سازی تانک ها مشخص شوند. و ویژگی دوم استفاده از عنوانی با گرافیک واقع گرایانه میباشد تا حسی دلنشین تر را در اختیار کاربر قرار دهد.

در مورد گیم پلی بازی

– در این عنوان به هیچ وجه با شلیک های پشت سر هم و بدون دقت پیروز نخواهید شد. حرکت تانک های دشمن را پیش بینی کنید و به نقاط ضعف آنها شلیک نمایید.

– اگر محاسبات شما در حرکت تانک های دشمن درست باشد نبردی به مراتب آسان تر را در پیش خواهید داشت.

– از استراتژی های مناسب در میدان نبرد استفاده کنید دشمنان شما به راحتی نابود نمیشوند.

در مورد گرافیک:

– فیزیک سایه زنی استفاده شده در این عنوانی معمولا در کنسول های نسل هشت PS4 و Xbox One به کار میروند.

– شرایط جوی و تمامی اجزا به صورت پویا و پیشرفته طراحی شده اند.

– بازی برای اجرا روان نیازمند پردازنده ۴ هسته ای و ۲ گیگابایت حافظه رم میباشد و در صورت لزوم گرافیک آن از طریق تنظیمات بازی قابل تغییر است.

دانلود بازی جهان فولاد: نیرو تانک World Of Steel : Tank Force v1.0.7 اندروید - همراه نسخه مود