بازی Cristiano Ronaldo: Kick’n’Run عنوانی جذاب در سبک آرکید میباشد که به تازگی توسط استودیو Hugo Games A/S ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا حدود ۸۱ هزار نفر امتیاز فوق العاده ۴٫۶ از ۵٫۰ و بیش از ۵ میلیون بار دانلود را تجربه نموده است.

در بازی Cristiano Ronaldo: Kick’n’Run شما در نقش کریستیانو رونالدو یکی از برترین و محبوب ترین بازیکنان فوتبال قرار خواهید گرفت و در مسابقاتی هیجان انگیز و جذاب شرکت خواهید کرد. با استفاده از مهارت و دقت خود بالاترین رکورد را به ثبت برسانید و رتبه خود را در بین دیگر بازیکنان در سراسر جهان بالاتر ببرید.

مسابقات ۱V1

رقابت با بازیکنان دیگر در سراسر جهان و شکست آنها برای بدست آوردن جوایز بزرگ. با کسب پیروزی های بیشتر رتبه شما در لیدربورد بازی بهبود خواهد یافت و در نتیجه رقیبان سرسخت تری در مقابلتان قرار میگیرند.

بدو و امتیاز بگیر

در مسابقات رکوردی بازی با استفاده از مهارت های خود بهترین رکورد را به ثبت برسانید. برای کسب بالاترین امتیاز باید عکس العمل های سریعی داشته باشید و از موانع بازی یکی پس از دیگری عبور نمایید.

مراقب حملات باشید

رسیدن به هدف و بهترین امتیاز هیچ گاه آسان نخواهد بود و بازی پیشرو نیز از این قائده مستثنی نمیباشد. در طی مسابقات بازیکنان دیگر انواع حملات را بر روی کریستیانو رونالدو پیاده سازی خواهند کرد و شما باید با حرکتی سریع حملات آنان را ناتمام بگذارید.

استفاده از قدرت های ویژه

انواع و اقسام آیتم های ویژه در طول مسیر قرار گرفته اند که با جمع آوری آنها میتوانید قدرت هایی خاص را فعال کنید. با استفاده بیشتر از قدرت های ویژه رکورد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

شخصی سازی زیبا

اگر از طرفداران رونالدو باشید قطعا میدانید که این بازیکن به زیبایی خود چه در زمین فوتبال و چه در خارج از آن اهمیت بالایی میدهد. پس با انواع و اقسام آیتم های جذاب و گوناگون رونالدو خود را سفارشی کنید.

دانلود بازی کریستیانو رونالدو: بزن و بدو Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run v1.1.102 اندروید