برنامه طاقچه: فروشگاه کتاب الکترونیک نرم افزاری ایرانی است که به تازگی توسط گروه Taaghche و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه معتبر گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین برنامه پیشرو تاکنون با مجموع آرا حدود ۳ هزار نفر امتیاز بالا ۴٫۵ از ۵٫۰ و بیش از ۱۰۰ هزار بار دانلود را تجربه نموده است. طاقچه نزدیک ترین کتابخانه به شما خواهد بود و شما نیز میتوانید کتاب های مورد علاقه خود را با پرداخت وجهی مناسب و کم و به صورت فایل های PDF خریداری نمایید و گجت اندرویدی خود را به کتابخانه ای همراه تبدیل کنید.

همان طور که گفته شد برنامه طاقچه نرم افزاری برای خرید کتاب های الکترونیکی میباشد و در آن انواع و اقسام مجلات , روزنامه ها و هم چنین کتاب های الکترونیکی با موضوعات مختلف گنجانده شده است. هم چنین تمامی محصولات این نرم افزار با فرمت های استاندارد PDF و EPUB قابل خواندن بوده و حقوق کپی رایت را به طور کامل رعایت نموده اند.

خرید کتاب در برنامه طاقچه بسیار آسان میباشد به گونه ای که با انتخاب و پرداخت وجه به صورت آنلاین کتاب مورد نظر از طریق برنامه قابل دانلود خواهد بود. یکی از نکات مثبت طاقچه قابلیت خواندن کتاب های خریداری شده به صورت آفلاین میباشد و کتاب های شما در هر زمان و در هر مکان به راحتی در دسترس شما هستند که این موضوع کمک شایانی به کتاب خوانی در مکان هایی نظیر مترو , اتوبوس و دیگر مکان های عمومی خواهد کرد.

با توجه یه سرور های قدرتمندی که برای برنامه تدارک داده شده اند. طاقچه به صورت خودکار از حساب کاربری شما آرشیو تهیه خواهد کرد. این قابلیت باعث میشود تا در صورت پاک کردن برنامه طاقچه و یا تعویض دستگاه اندرویدی شما کتاب های خریداری شده محفوظ باقی بمانند و با نصب مجدد برنامه و بدون پرداخت وجه کتاب شما قابل دسترسی خواهد بود.

اگر از طرفداران کتابخوانی نیز هستید طاقچه برگزار کننده دومین مسابقات کتابخوانی برنامه محبوب خندوانه نیز میباشد که با نام مسابقه بخون و ببر شناخته میشود. اگر تمایل دارید تا در این مسابقات شرکت کنید میتوانید کتاب های مورد نظر را از طریق برنامه خریداری نمایید. لازم به ذکر است که جوایز این مسابقات بسیار ارزشمند و بزرگ میباشد.

برنامه ایرانی طاقچه نرم افزاری محبوب و قانونی برای خریداری کتاب های الکترونیکی ناشران عزیز کشورمان میباشد و با توجه به قرار دادن طیف گسترده ای از کتاب های محبوب و دسترسی آسان به آنها میتواند افراد بسیاری را به سوی کتابخوانی جذب نماید.

چندین نکته در مورد برنامه:

– برنامه طاقچه علاوه بر کتاب های پولی دارای کتاب های رایگان نیز میباشد که بعضی از آنان عبارتند از: پستچی , مدیر مدرسه , دست های آلوده و…

– برنامه طاقچه تنها مختص به کتاب های ایرانی نمیباشد بلکه کتاب های مشهور نویسندگان جهان نیز در آن قابل دسترس است

– با خریداری کتاب ها در برنامه طاقچه به صورت مناسبتی و در زمان های مختلف کد هدیه ای به شما تعلق خواهد گرفت که توسط آن میتوانید کتابی را خریداری نمایید.