بازی Particular عنوانی در سبک ماجرایی میباشد و به تازگی توسط استودیو Luca Burgio ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا ۱۰۷ نفر امتیاز بالا ۴٫۴ از ۵٫۰ و بیش از ۵ هزار بار دانلود را در سراسر جهان تجربه نموده است.

داستان بازی فوق در مورد کاراکتری میباشد که سال های طولانی در زندانی که در کوهستانی مرتفع ساخته شده است گرفتار شده و هیچ گونه راهی برای خارج شدن از آن پیدا نکرده است. اما این بار شخصیت داستان ما نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا از زندان مخوف بازی بگریزد و این بار شما نیز در این امر او را همراهی خواهید کرد.

گرافیک بازی در سبک کلاسیک و پیکسلی طراحی شده است و از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردار است. محیط ها و تمامی کاراکتر های موجود در بازی به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده اند اما این سادگی به بهترین شیوه ممکن خود را نشان خواهد داد. هم چنین محیط های بازی دارای انواع و اقسام تله های مرگبار و نگهبانان هولناک میباشند و با برخورد با هر یک از آنان به سلول خود در زندان منتقل نخواهید شد بلکه کشته میشوید پس از مقابله با آنان خودداری نمایید.

البته برای متعادل سازی درجه سختی بازی با پیشروی میتوانید برخی جادو ها و قدرت های ویژه ای را بدست آورید که کاراکتر شما را در زمان های ضروری و سخت بازی کمک خواهند کرد. گیم پلی بازی نیز به صورت ساده و کارآمد طراحی شده است و عاری از هرگونه پیچیدگی خاص میباشد. هم چنین میتوانید در طول مسیر دویدنتان برای خارج شدن از زندان سکه هایی را برای خرید آیتم های مختلف موجود در بازی جمع آوری نمایید.